logo

Zadzwoń do nas

880 215 215


O naszej firmie

Zajmujemy się tym od 15 lat.

Doświadczenie to nasz największy atut. Działamy na terenie województwa dolnośląskiego od ponad 15 lat. W tym czasie skupiliśmy ponad 1500 samochdoów od aut zaniedbanych i nie nadajacych się do użytku, po auta zadbane, utrzymane w perfekcyjnym stanie oraz auta z duszą tzw. KLASYKI, nie tylko polskiej motoryzacji.

Zaufały nam setki ludzi, którzy niejednokrotnie korzystają z naszych usług.

Kupimy każde auto

 • Twoje używane auto jest całkiem sprawne? Zadbane? A może powypadkowe? Ma już swoje lata? To nie problem! Dzięki naszej firmie, możesz szybko sprzedać swoje używane auto lub w prosty sposób pozbyć się problemu, jakim jest dla Ciebie auto nadgryzione zębem czasu i mające już sporo przejechanych kilometrów.

  W szczególności kierujemy swoją ofertę do mieszkańców Wrocławia oraz całego województwa dolnośląskiego, jednak jesteśmy również otwarci na propozycje z innych województw. Skup aut za gotówkę odbywa się w miejscu wskazanym przez naszego Klienta. To my przyjeżdżamy do Ciebie, nie odwrotnie. Termin jest indywidualnie dopasowany do Twojej dyspozycyjności. Na miejscu pracownik naszej firmy wycenia używany samochód, natomiast po uzgodnieniu szczegółów transakcji sporządza wszelkie dokumenty związane z kupnem pojazdu.

Jak działamy

Zapewniamy sprawną i rzetelną wycenę pojazdu. Po załatwieniu formalności związanych z kupnem samochodu, należność wypłacamy bezpośrednio w formie gotówki. Cała procedura nie trwa dłużej niż 30 minut. Skupujemy auta używane, zadbane- w bardzo dobrym stanie, jak również wyeksploatowane czy uszkodzone.

Nasza firma zajmuje się również skupem aut przeznaczonych do złomowania oraz skupem aut powypadkowych. Cała procedura jest szybka, wygodna i nie zajmuje dłużej niż 30 minut. Kolejnym atutem usługi oferowanej przez nasz skup aut są jedne z najatrakcyjniejszych stawek w branży. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszą siedzibą we Wrocławiu lub przez formularz wyceny na stronie. Jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji, gwarantując profesjonalne doradztwo oraz pomoc w każdej kwestii związanej z naszą ofertą.

Nasze atuty

 • 1.

  Szybka decyzja i gotówka

  Wstępna wycena przez telefon bądź e-mail, przyjazd do klienta na terenie Wrocławia w ciągu godziny, oględziny auta bez wizyt w warsztatach czy ASO, gotówka wypłacana bezpośrednio po wypełnieniu dokumentów

 • 2.

  Dojazd do klienta

  W trosce o klienta to My dojezdżamy do Ciebie, jesteśmy mobilną firmą, aby nie tracić Państwa czasu, zjawimy sie bez konieczności błądzenia i szukania siedziby firmy, zadzwoń a my zjawimy sie u CIEBIE.

 • 3.

  Kultura

  Stawiamy na miłą atmosferę podczas rozmowy, zawsze udzielimy wyczerpujących informacji dotyczących transakcji, szanujemy naszych klientów.

jakie auta skupujemy

Zajmujemy się skupem wszelkich pojazdów - samochodów osobowych oraz dostawczych . Oferujemy skup aut używanych

 • zadbanych

 • zniszczonych

 • uszkodzonych

 • powypadkowych

 • klasyków

 • dostawczych

Opinie klientów

 • W godzinę od mojego telefonu, zjawił się u mnie Pan Karol i dosłownie w 15 minut dobiliśmy targu. Sprzedawałem stare Volvo mojej żony. Zdecydowanie była to szybka transakcja, szczerze polecam.

  Tomasz z Wrocławia
 • Miałam problem z załatwieniem złomowania starego samochodu, zadzwoniłam i tego samego dnia odsprzedałam auto a zarazem pozbyłam się problemu z głowy. Pan zaproponował ode mnie odkup auta i obiecał samemu dopełnić wszelkich formalności i złomowania. Zdecydowanie polecam, wszystko odbyło się miło i sprawnie!

  Jolanta - Trzebnica